בננה לחשיבה בריאה
תפוחים בשני צבעים

סיפורי הצלחה והמלצות

  • ש. היא קיבוצניקית מאחד מקיבוצי הדרום, שהגיעה לקבוצה על קלנועית, כאשר הצהירה כי אינה יכולה ללכת ואלו הרגליים שלה. היא הייתה סקפטית לגבי הצלחה ותוצאות, לא האמינה ולא דמיינה, אבל אט אט נכנסה לתהליך, חיוך על פניה, וכיום היא משתפת כי בשמחה היא מצליחה לבצע דברים שלא יכלה קודם עם הנכדות. כבר לאחר ירידה של כ-15 ק"ג "זרקה" ש. את הקלנועית והתחילה לצעוד. בהמשך הוסיפה גם שחייה בבריכה. ש. ירדה 35 ק"ג, שיפרה את בריאותה ואיכות חייה, צועדת ושוחה מידי יום , ומטיילת בהנאה ושמחה עם הנכדים.
     

  • ל. מיישוב בנגב, הגיעה אלינו כאשר הרופא אמר לה שאם תרד 10 ק"ג תיכנס להריון, וכך התהליך החל. ביום שהגיעה לירידה של 9.6 ק"ג בישרה לי שההיריון המיוחל הושג.


 

  • פ מהמגזר הדתי, הצטרפה לקבוצה והוכיחה שאפשר לשמור על כללי ההרזיה גם בשישי ושבת, וגם כאשר אורח החיים חרדי. לפ. 12 ילדים, כאשר עם הילד האחרון עברה את ההריון, הלידה ותקופת ההנקה  כאשר היא בקבוצה, מקפידה להגיע כל שבוע דואגת לאכילה בריאה ונכונה. היא משתתפת קבועה מעל 7 שנים בהם ירדה בהדרגה עד שהגיעה למשקל הרצוי, עליו היא שומרת בהצלחה כבר מעל 4 שנים,


מרזים ממליצים
 

  • אני חוגג היום חצי שנה בתוכנית, ואני חייב  להודות כי היו  לי ספקות בתחילת הדרך, אבל עם תוצאות קשה להתווכח , היום אני 13 ק"ג פחות. בתחילת הדרך הייתי מוכן להסתפק גם בירידה של חצי מזה, אבל עם האוכל בא התיאבון.

 

  • נכון התהליך קשה, התהליך עדיין לא הסתיים, דרך ארוכה עוד לפני. הירידה במשקל היא החלק הקל, השמירה על המשקל – זאת העבודה הקשה. אבל – הפגישות נותנות לי כלים להבין איך להתמודד עם האתגרים, כתף לפרוק את הקשיים, והבנה גדולה.

 

  • את מסייעת, תומכת ונותנת את החופש לגדול. בזכות התהליך הצלחתי להכיל את הקושי שלי בתחילת הדרך, להימנע מהמנה המותרת, לא ללחוץ, ולתת לי להבין לאט, בעצמי, מה "להעביר מכיס ימין לכיס שמאל"... תודה רבה !  

 

  • י.  ממעגל הרזיה אשקלון -אורנה יקרה, בזכותך ירדתי כל מה שרציתי ואני מרגישה מעולה, ומתחילה לראות בעצמי שאני נראית טוב. החודש יש לי חודש עמוס ולא אוכל להגיע, אני גם רוצה לנסות לבד, הולך לי לא רע! אם אראה שאני מתחילה לעלות אחזור. אני לא עוזבת, רק מנסה קצת לבד.... תודה על הכל!

  • א. ממעגל הרזיה ערד - ​אחר שנתיים וחצי יחד הגעתי ליעד שהצבתי בפני. החלטתי לקחת הפסקה ואראה בהמשך איך אני ממשיכה לבד. תודה לך על הכל, למדתי ממך הרבה בעניין האכילה ובכלל. את אישה מדהימה!! נשמור על קשר, ד"ש לקבוצה והמון הצלחה