אורח חיים בריא
מפגש מתוק כפטל
ליווי אישי צמוד צמוד
דיאטה עד הבית
הרצאה לאורח חיים בריא
הרצאה לאורח חיים בריא

תהליכי הרזיה

מעגלי הרזיה

מעגלי ההרזיה הם קבוצות תמיכה אינטימיות המתקיימות באווירה ביתית אצלי בערד או באשקלון. אנחנו נפגשים פעם בשבוע ונותנים זה לזה את הכוח להגיע להישגים ולהתמיד בתהליך.

אז מה עושים במפגשים ? 

ייעוץ  אישי - מפגש חד פעמי

שעתיים של מפגש בו אתאים לך תפריט אישי, בהתאם לאורח חייך,

מצבך הבריאותי,  רצונותיך ומטרותיך.
 

יחד ננסה להבין את המקומות בהם האכילה שלך היא רגשית, ואת נקודות החוזקה והתורפה שלך. אסביר לך מהם הכללים  לשינוי הרגלי האכילה, סוגי המזון ואיכותו, הזמנים והכמויות הכדאיים, ואמליץ על תזונה נכונה ובריאה עבורך. נדבר על המשקל הרצוי שלך, ואתן לך טיפים והנחייה מעשית ל"איך עושים את זה ".

אימון וליווי אישי לירידה במשקל

בליווי אישי אני מציעה לכם סדרה של מפגשים אחד על אחד באורך 50 דקות, אחת לשבוע, כאשר לתהליך אפקטיבי נדרש מינימום של 4 מפגשים.
 

במפגשי  הליווי נבנה יחדיו תפריט אישי המתאים לצרכים הייחודיים שלך, לאהבותיך, לרצונותיך, לסדר היום והיכולות שלך, ואתן לך הכוונה אישית להרגלים חדשים שיעזרו לך להוריד במשקל ולשמור עליו.

ליווי אישי אונליין - דיאטה בנעלי בית

תוכנית הליווי של הרזיה בנעלי בית היא הפתרון למי שמחפש שינוי בהתאמה אישית, ותנאים נוחים להתחלת התהליך. תוכנית כוללת שיחות הנחייה, תמיכה, מעקב  וליווי אחת לשבוע, בטלפון, סקייפ, ווטסאפ או מייל לפי העדפתך ונוחותך.

לרבים מאיתנו יש סיבות מדוע אנחנו לא מצליחים להניע את עצמנו לצאת מהבית ולהגיע למפגשי הקבוצות או מפגשים אישיים בקליניקה, וכדי להנגיש את התהליך עבור מי שנמצא במצב הזה יצרתי את שירות הליווי להרזיה אונליין.

דיאטה עד הבית - דיאטה אצלך בבית

הרזיה עד הבית, אני באה אליך.  הפתרון למי שמחפש שינוי בהתאמה אישית, ותנאים נוחים להתחלת התהליך. תוכנית כוללת שיחות הנחייה, תמיכה, מעקב  וליווי אחת לשבוע, אצלך בבית, פנים מול פנים לפי העדפתך ונוחותך ובמקום לפי בחירתך.

לרבים מאיתנו יש סיבות מדוע אנחנו לא מצליחים להניע את עצמנו לצאת מהבית ולהגיע למפגשי הקבוצות או מפגשים אישיים בקליניקה, וכדי להנגיש את התהליך עבור מי שנמצא במצב הזה יצרתי את שירות הליווי להרזיה עד הבית במפגש ארבע עיניים, מבט אל מבט, במקום הנוח לפי בחירתך.

הרצאה בנושא תזונה נכונה לאורח חיים בריא

יש לאכול בריא ויש לאכול כדי לרדת במשקל. ההרצאה מסבירה את חשיבות השינוי ההתנהגותי ואת התהליך שיש לבצע כדי להשיג כל אחת מהמטרות האלה.


בהרצאה אני מספרת על שיטת 6 הארוחות, ועל העקרונות של אכילה מכל אבות המזון, אכילה בזמנים קבועים, כמות נכונה, הקפדה על איכות המזון, חשיבות השתייה המרובה והפעילות הגופנית.

Please reload